0545 779 53 53

Hizmetler


Karavan Taşıma

Karavan Taşıma

Karavan taşıma işlemlerinde piyasanın en iyilerinden birisi olan firmamız, süreci en doğru şekilde yönetmekte ve tamamlamaktadır. Karavanlar özel olarak tasarlanmış taşıtlardır.

İncele
Otomobil Taşıma

Otomobil Taşıma

Yolda kalmış araçların güvenli bir şekilde nakledilmesi bir zorunluluktur. Firma olarak otomobil taşıma işinde sahip olduğumuz deneyim sayesinde, aracınızın nakliye işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz.

İncele
Sıfır Araç Taşıma

Sıfır Araç Taşıma

Böyle hallerde uzman firmamızı arayarak aracın taşınmasını talep edebilirsiniz. Taşıtın durumu göz önünde bulundurularak güvenlik kriterlerine göre sıfır araç taşıma hizmeti verilmektedir.

İncele
Motosiklet Taşıma

Motosiklet Taşıma

Motosiklet, trafikte rahatlık sağlamasından dolayı en çok tercih edilen taşıtların başında gelmektedir. Her araçta olduğu gibi bunların da arıza ve kazalardan dolayı nakliye işleminin yapılması gerekebilmektedir. Motosiklet taşıma konusunda uzman olan firmamız, bu süreci güven

İncele
Çoklu Araç Taşıma

Çoklu Araç Taşıma

Aynı anda birden çok aracın taşınması, çoklu araç taşıma hizmetleri sayesinde oldukça kolaydır. Kaza, benzin bitmesi, lastik patlaması, arıza ve bunun gibi gerekçelerden dolayı yolda kalmış olan bir araç, başarılı şekilde taşınır.

İncele
Ağır Vasıta Taşıma

Ağır Vasıta Taşıma

Farklı tonajlara sahip olan taşıtların değişik nedenlerden ötürü yolda kalması, ağır vasıta taşıma hizmetleri sayesinde bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Kamyon, tır, otobüs, minibüs ve bunun gibi benzeri birçok araç çok güvenli bir biçimde taşınmaktadır.

İncele
Oto Kurtarma

Oto Kurtarma

Araçların; teknik arıza, trafik kazası ve bunun gibi daha farklı birçok nedenden dolayı yolda kalması, oto kurtarma hizmetini öne çıkarmaktadır. Marka, model ve tonaj farkı olmadan çekicilerimiz ile böyle durumlarda hemen en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

İncele